czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2013
  • 31 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 5111

Basen Wodnik ponownie otwarty

Za nami:

31 sierpnia o 7.00 wznawia swoją działalność kryta pływalnia "Wodnik" Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Nowa pływalnia wydarzeniem roku


Tak długotrwała przerwa spowodowana była zalaniem przyziemia obiektu i urządzeń tam się znajdujących. Zniszczone zostały m.in. stacje wentylacyjne, silniki i pompy uzdatniające wodę, dozujące środki chemiczne, piece gazowe w kotłowni oraz elektronika sterująca urządzeniami, a także kanały wentylacyjne.

Na dzień dzisiejszy budynek został osuszony, naprawiono silniki i pompy uzdatniające i utrzymujące obieg wody basenowej, naprawiono wentylację obiektu, nieco wcześniej wprowadzono zmianę w systemie uzdatniania wody na bardziej ekonomiczny i zapewniający również wysoki standard czystości wody basenowej. Prowadzone są też prace przygotowawcze nad zabezpieczeniem obiektu przed kolejnym zalaniem.

Bilet dla dzieci i młodzieży szkolnej do 19-go roku życia w tym dniu będzie kosztował 1 zł.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.