czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 2164

Włamywacze zostali zatrzymani

Dwaj młodzi mężczyźni włamali się do garażu w Czechowicach-Dziedzicach i skradli pozostawione tam wartościowe rzeczy. Obaj sprawcy zostali zatrzymani dzięki informacjom przekazanym przez świadków tego zdarzenia.

Reklama

W środę popołudniem mieszkańcy ul. Moniuszki zauważyli rabusiów, którzy wyważyli drzwi w jednym z garaży i przedostali się do środka. Swoje spostrzeżenia natychmiast przekazali właścicielowi, który już po chwili był na miejscu, informując jednocześnie o zdarzeniu miejscowych policjantów. Na jego widok sprawcy rzucili się do ucieczki.

Mężczyzna ujął młodszego z nich w wieku 15 lat. Jego starszemu koledze udało się uciec. Policjanci zatrzymali go chwilę później. Zatrzymanym okazał się 20-letni czechowiczanin, który trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, za co może mu grozić nawet do 10 lat za kratami. 15-latek za swój czyn tłumaczyć się będzie przed Sądem dla Nieletnich.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.