czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 2934

Indywidualna nauka pływania

Artykuł sponsorowany:

Pływanie jest jedną z najbardziej korzystnych dla zdrowia i prawidłowego rozwoju dyscypliną sportu, z której można korzystać przez całe swoje życie.

Rekord
Szkółka Pływania Rekord


Rekord


Wszystkie ruchy wykonywane w wodzie odbywają się w odciążeniu. Woda daje nam poczucie lekkości, ale i stawia łagodny opór. Wzmocnione zostają mięśnie i kości, a dzięki temu, iż ciało zanurzone jest w wodzie, znacznie efektywniej poprawiona zostaje praca układu oddechowego i krwionośnego, niż przy ćwiczeniach na powierzchni. Ujędrnia naszą skórę i rzeźbi sylwetkę. A gdy się jej nie boimy przynosi nam radość, odprężenie i podnosi poczucie własnej wartości.

Chcielibyśmy zarazić Was takim podejściem do pływania, aby stało się częścią waszego życia i pomóc w opanowaniu technik pływania. Cieszymy się, iż po raz kolejny szkółka REKORD może ogłosić nabór na INDYWIDUALNĄ naukę pływania. Zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych. Poprzez indywidualną pracę możemy osiągnąć znacznie więcej.

Zapraszamy również do drużyny pływackiej. Posiadamy 2 grupy treningowe o różnym stopniu zaawansowania. Są to treningi grupowe odbywające się 3 razy w tygodniu, dla osób, które już doskonale opanowały techniki pływania i chciały by trenować dalej.

Dodatkowe informacje i zapisy pod nr telefonów:
+48 500-649-617,
+48 514-113-822.

Zapraszamy na naszą stronę www.szkolka-rekord.eu

Szkółka pływania Rekord