czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 września 2013
  • 21 września 2013
  • wyświetleń: 11386

Nasza gmina w finale turnieju TVP

Po podsumowaniu punktacji z gry plenerowej oraz z głosowania smsowego gmina Czechowice-Dziedzice otrzymała łącznie: 77,65 pkt, co daje I miejsce w rozgrywce. Jest to wynik o 31,30 punktu wyższy od wyniku jaki uzyskała Gmina Strumień - 46,35 punktów i tym samym Czechowice-Dziedzice znalazły się w finale Turnieju Europejskiego "Śląskie do przodu!"

Reklama

kamera, tv
Program poświęcony naszej gminie został pokazany 9 września.


Drużyna z Czechowic-Dziedzic w Turnieju Europejskim "Śląskie do przodu" pokonała w pierwszym etapie Strumień i teraz będzie walczyła w studio telewizyjnym o zwycięstwo w kategorii gmin wiejsko-miejskich najlepszych w zakresie zdobywania funduszy unijnych. Organizatorzy przedsięwzięcia: pracownicy Urzędu Marszałkowskiego oraz Telewizji Polskiej przygotowali szereg zadań. Tłem do rozgrywającej się gry będą jak zawsze inwestycje zrealizowane z funduszy europejskich.

W turnieju bierze udział tylko 18 gmin - liderów pod względem pozyskanego unijnego wsparcia w regionie z blisko 170 gmin w województwie śląskim. Już samo zakwalifikowanie się do turnieju jest sporym sukcesem.

Zapraszamy do kibicowania i oglądania w najbliższy poniedziałek - 23 wrzesień, godz. 20.20., TVP Katowice.

Turniej Europejski "Śląskie do przodu" jest jednym z wydarzeń promocyjnych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Jego organizatorami są Wydział Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego we współpracy z Telewizją Polską S.A., Oddział Terenowy w Katowicach.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.