czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 3 września 2013
  • 8 września 2013
  • wyświetleń: 3642

Rusza Jesienna Szkoła Profilaktyki

Za nami:

W niedzielę 8 września na Placu Jana Pawła II po raz kolejny odbędzie się Piknik Rodzinny otwierający Jesienną Szkołę Profilaktyki.

Reklama

Plakat, Jesienna Szkoła Profilaktyki


Impreza, rozpocznie się o godzinie 15.00 i będzie trwała blisko trzy godziny. Uczestnicy imprezy będą mogli nie tylko posłuchać muzyki, ale też zjeść coś smacznego lub wziąć udział w przygotowanych konkursach. Będzie też dużo muzyki i wspólnego śpiewu.

Na dzieci oraz rodziców czekają liczne atrakcje : przygotowano dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny i zamki, z których będą mogły korzystać nieodpłatnie. Na najmłodszych czekają gry, zabawy i konkursy z upominkami. Uczestnicy będą mogli też zmienić nieco swój wygląd i skorzystać ze stoiska, przy którym malowane będą twarze. W programie m.in. iluzjonistyczne show Rafała Mulki. Jako gwiazda na scenie wystąpi Majka Jeżowska z zespołem.

Organizatorem imprezy profilaktycznej jest Urząd Miejski w Czechowicach Dziedzicach we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czechowicach-Dziedzicach.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.