czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 3 września 2013
  • 8 września 2013
  • wyświetleń: 2444

Uczniowie Silesii jadą do Granady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

W związku z zakwalifikowaniem do realizacji projektu "Grafik komputerowy - profesja z pasją" w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" Leonardo da Vinci, Zespół Szkół "Silesia" otrzymał dofinansowanie na organizację dwóch staży w Granadzie w Hiszpanii.

Reklama

Dofinansowanie uzyskano w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. 14 września kolejna grupa 10 uczniów technikum o specjalności technik organizacji reklamy czechowickiej szkoły odbędzie praktyki w hiszpańskich firmach. Uczestnicy stażu nabędą umiejętności pracy z programami graficznymi w tworzeniu grafiki na potrzeby internetu, reklamy do druku i montażu materiału firmowego.

W ramach projektu uczniowie wezmą udział w kursie języka hiszpańskiego, w programie kulturowym w Hiszpanii oraz będą mieli także okazję odwiedzić szkoły wyższe kształcące studentów w dziedzinie grafiki komputerowej oraz profesjonalne studio grafiki 3D.

Jest to niesamowita okazja dla uczniów do zdobycia nowego doświadczenia zawodowego, umiejętności i kwalifikacji, co będzie stanowiło ogromny atut przy planowaniu kariery zawodowej po ukończeniu szkoły i poszukiwaniu zatrudnienia na rynku pracy w Polsce i za granicą.

aka / czecho.pl
źródło: Zespół Szkół Silesia

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj