czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 6 września 2013
  • wyświetleń: 3495

Niewybuch na ulicy Ligockiej

Na niewybuch z okresu II wojny światowej natrafili w czwartek pracownicy prowadzący roboty melioracyjne w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Ligockiej. Na czas usuwania pocisku artyleryjskiego, z ruchu wyłączono 500 metrowy odcinek ul. Zabrzeskiej, od skrzyżowania z ul. Ligocką w kierunku Bielska-Białej. Policjanci zorganizowali objazdy.

Reklama

Pracownicy, którzy około 14.30 odnaleźli niewybuch natychmiast przerwali roboty. Na miejsce wezwano policyjnego pirotechnika, który zabezpieczył pocisk. O odnalezieniu niewybuchu poinformowano saperów z jednostki wojskowej w Gliwicach, którzy zajmą się jego zabezpieczeniem. Do czasu ich przyjazdu miejsce zdarzenia zabezpieczają policjanci z Czechowic-Dziedzic i Bielska-Białej.

Ze względów bezpieczeństwa z ruchu wyłączono 500 metrowy odcinek ul. Zabrzeskiej, od skrzyżowania z ul. Ligocką w kierunku Bielska-Białej.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.