czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 10 września 2013
  • wyświetleń: 1781

Z ZS "Silesia" do stolicy Łotwy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

w dniach od 22 do 28 września Magdalena Wilewska, nauczycielka języka angielskiego ZS "Silesia", po raz kolejny będzie uczestniczyć w programie Comenius - Mobilność Szkolnej Kadry Edukacyjnej.

Wyjazd jest możliwy dzięki zakwalifikowaniu do realizacji wniosku o wyjazd na szkolenie pt. "Najbardziej efektywne narzędzia internetowe i metody e-learningu w nauczaniu".

Szkolenie odbędzie się na Łotwie, w Rydze. Główne treści szkolenia dotyczyć będą efektywności w nauczaniu przy użyciu Internetu i platformy e-learningowej. Szkolenie będzie okazją do podniesienia własnych kompetencji zawodowych w dziedzinie interaktywnego nauczania, umożliwi doskonalenie umiejętności komputerowych i zapewne dostarczy wiele nowatorskich pomysłów na prowadzenie zajęć w ciekawy i motywujący sposób.

Pobyt w Rydze pozwoli także poznać bogatą łotewską kulturę, zwyczaje czy system edukacyjny, dając szansę na dokonanie porównań czy przeniesienie dobrych praktyk na grunt własnego miejsca pracy. W szkoleniu będą brać udział nauczyciele z różnych krajów Unii Europejskiej, a spotkania w międzynarodowym gronie być może zaowocują kolejnymi partnerstwami w unijnych projektach.

Wyjazd na szkolenie jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu "Uczenie się przez całe życie".

źródło: Zespół Szkół Silesia

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj