czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 11 września 2013
  • wyświetleń: 12647

Tesco zatrudni 30 osób!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Rozpoczęła się rekrutacja pracowników do nowego hipermarketu Tesco, który mieścić się będzie w Starej Kablowni w Czechowicach-Dziedzicach. Na obsadzenie czeka ponad 30 etatów. Otwarcie sklepu planowane jest już w październiku.

Reklama

stara kablownia
Stara Kablownia · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


Na zainteresowanych czekają m.in. stanowiska kasjera-sprzedawcy, pracownika punktu obsługi klienta, skarbca i wiele innych. Tesco poszukuje także doświadczonych handlowców, m.in. kierownika działu kontroli zapasów. Aplikacje można składać na stronie www.tesco.rekrutacja.net lub w Centrum Rekrutacyjnym przy ul. Mazańcowickiej 20. Warto zabrać ze sobą na miejsce CV oraz list motywacyjny.

Na pracę w nowym sklepie mają szansę również osoby bez doświadczenia w handlu, czy bezrobotne. Tesco poszukuje zarówno osób młodych, które dopiero rozpoczynają swoją karierę, jak i tych, którym do emerytury pozostało jeszcze tylko kilka lat. Sprawa kierunkowego wykształcenia jest drugoplanowa. Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek - mówi Michał Sikora z biura prasowego Tesco Polska. Najważniejsze kryteria, które decydują o przyjęciu to zaangażowanie i sumienność oraz pozytywne podejście do klienta, a nie - przykładowo - wiek kandydata. Dzięki sprawdzonemu, szerokiemu systemowi szkoleń, pracownicy szybko uzupełnią wiedzę i pozyskają wszelkie niezbędne umiejętności - dodaje Sikora.

Tesco zatrudnia swoich pracowników na podstawie umów o pracę, a druga umowa po okresie próbnym jest już umową na czas nieokreślony. Firma zapewnia swoim pracownikom także atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych. Centrum Rekrutacyjne Tesco w Czechowicach-Dziedzicach otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj