czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 września 2013
  • 14 września 2013
  • wyświetleń: 4408

Uczniowie dostali przesyłkę od BVB

Bieżący rok szkolny rozpoczął się miłym akcentem dla uczniów jednej z grup klasy 3D Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

BVB, Borussia Dortmund, liceum, LO, Czechowice
Licealiści z upominkami z Dortmundu · fot. loczedze.kvs.pl


Na początku września dotarła do Czechowic-Dziedzic przesyłka prosto z Dortmundu. Była ona odpowiedzią na list grupy z dołączoną płytą, na której znajdowało się nagranie zarejestrowane w trakcie zajęć języka niemieckiego.

- W ramach lekcji realioznawczych z przedmiotu uczniowie wykonali z myślą wysłania do Westfalii jedną z piosenek na temat klubu Borussia - wyjaśnia na łamach strony internetowej szkoły nauczyciel języka niemieckiego Andrzej Szybiak.

W piśmie z Niemiec, wystosowanym przez dział odpowiedzialny za kontakty z prasą i promocję, pojawiły się m.in. słowa uznania, podziękowania za "trzymanie kciuków" podczas ostatniej edycji piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz życzenia wszystkiego najlepszego w nadchodzącej przyszłości, w tym powodzenia na egzaminie maturalnym.

Do listu dołączonych zostało 25 kart z portretami i autografami wszystkich zawodników oraz trenera kadry na sezon 2013/2014, zawierających interesujące informacje na temat każdej z osób, a także klubowy szalik z finału Champions League, który odbył się 25 maja na stadionie Wembley.

aka / czecho.pl

źródło: LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.