czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 13 września 2013
  • wyświetleń: 4358

Rusza Akademia Pięknego Czasu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

W poniedziałek 16 września rozpoczynają się zajęcia w czechowickiej "Akademii Pięknego Czasu".

Akademia Pięknego Czasu
Akademia Pięknego Czasu · fot. Gazeta Czechowicka


W semestrze zimowym rusza nowy kursy: lektorat języka niemieckiego (od 16 września w poniedziałki od 15.40 do 16.40 w GP 2 w sali nr 27). Są jeszcze wolne miejsca. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 32 215-30-34.

Zapisy oraz opłaty w wysokości 45 zł za semestr (od 16 września do 13 grudnia) przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Niepodległości 32/34 43-502 Czechowice-Dziedzice) od dnia 12.09.2013r.

Harmonogram zajęć oraz regulamin "Akademii Pięknego Czasu" dostępne są na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w w zakładce "Akademia Pięknego Czasu". Plan można otrzymać ponadto w: Centrali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Niepodległości 32), wypożyczalni (Plac Jana Pawła II) oraz w filii nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Węglowa 56).

aka / czecho.pl
źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj