czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 września 2013
  • wyświetleń: 11854

Kolekcjoner energy drinków

Lubisz napoje energetyczne? Kupujesz je nawet na wczasach za granicą? Jeśli tak, to pomóż Krysetowi powiększyć jego kolekcję i przywieź puszki do domu.

Reklama

kryset, puszki
Krzysztofowi udało się już zebrać 1100 różnych puszek z najodleglejszych zakątków świata.


Krzysztof pseudonim Kryset to farmaceuta, który od urodzenia mieszka w Czechowicach-Dziedzicach. Niedawno skończył studia i rozpoczął pracę w jednej z aptek w Pszczynie. Jednak nie z tego zasłynął. Kryset jest jednym z największych kolekcjonerów puszek po napojach energetycznych.

Jak sam przyznaje, jest to dość nietypowe hobby. - Mam aspirację zostać największym kolekcjonerem w Polsce. Aktualnie mam ponad 1100 różnych puszek z całego świata m.in. z takich odległych krajów jak Tunezja, Peru, Singapur czy Tajlandia- informuje Kryset.

Kolekcjoner liczy na życzliwość ludzi i prosi o pomoc w powiększeniu swojego zbioru. Zaprasza przy tym na swój funpage na portalu Facebook (Kryset Energy drink collection), gdzie można zobaczyć zdjęcia poszczególnych puszek.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.