czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 18 września 2013
  • 23 września 2013
  • wyświetleń: 6014

Ukradli papierosy warte 25 tys. zł

We wtorek 17 września około godziny 12.00 z jednego z samochodów dostawczych zaparkowanego na ul. Jagiellońskiej w Czechowicach-Dziedzicach skradziono papierosy warte 25 tys. zł. Była to druga taka kradzież w ostatnim czasie. Poszkodowany wyznaczył nagrodę a wskazanie sprawców.

Reklama

Złodzieje po wyłamaniu zamku w samochodzie marki Fiat Doblo skradli z części załadunkowej osiem pudeł kartonowych papierosów różnych marek. Straty oszacowano na ok. 25 tys. zł.

Policja poszukuje złodziei. Osoby, które mogą pomóc w jego ustaleniu, powinny skontaktować się z policją pod nr. tel. 997.

Dodatkowo właściciel wyznaczył 2 tysiące złotych nagrody za wskazanie sprawców - prosi o kontakt pod numerem tel. 601-073-435. Zapewniona jest pełna dyskrecja.

Licząc średnią cenę paczki papierosów na poziomie 13 zł, mężczyzna mógł ukraść prawie 1900 paczek. Tyle przeciętny palacz spala w ciągu 5,5 lat...

nan / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.