czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 maja 2005
  • wyświetleń: 886

Połakomili się na jubilera

7 maja w Czechowicach- Dziedzicach dwóch nieznanych sprawców skrępowało sprzedawczynię i dokonało kradzieży biżuterii o łącznej wartości ok. 200.000 zł. Jak informuje bielska Policja, najprawdopodobniej był i trzeci sprawca, który to ubezpieczał pozostałych stojąc w tym czasie przed sklepem. Skradziono wyroby jubilerskie ze złota oraz telefon komórkowy marki Nokia 6310i. Kradziez miała miejsce około godziny 9.00 przy ulicy Kolejowej.

Policja apeluje do osób, które natrafiłyby na skradzioną biżuterię, wygrawerowane były na niej złączone ze sobą literki “MK” - znak ten znajduje się wewnątrz albo na zewnątrz - w zależności od rodzaju wyrobu.

Oto rysopisy sprawców:
Mężczyźni w wieku ok. 24-27 lat, sczupłej budowy ciała, jeden wzrostu ok 170 cm, drugi mógł być mniejszy o 5-10cm. Wyższy bez zarostu, był ubrany w kurtkę koloru ciemnego, na głowie miał czapkę typu dżokejka z daszkiem w ciemnym kolorze. Drugi ubrany w bluzę z kapturem koloru szarego i czapkę z daszkiem w jasnym kolorze.
Policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób mogących pomóc w identyfikacji sprawców o kontakt z Sekcją Kryminalną Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17 (tel. 33- 812-1280).

A.O. / czecho. pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.