czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 września 2013
  • 1 października 2013
  • wyświetleń: 3644

Ulgi dla rodzin wielodzietnych

Na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice wdrażany jest Program Rodzina 3+. Celem programu jest zwiększenie dostępu członków rodzin do kultury, rekreacji, sportu oraz innych dóbr i usług poprzez zastosowanie systemu finansowych ulg.

rodzina, dzieci
Ulgi dla rodzin wielodzietnych w Czechowicach-Dziedzicach. burmistrz zachęca do udziału mieszkańców i lokalne przedsiębiorstwa.


W programie uczestniczyć będą rodziny wielodzietne zamieszkałe na terenie naszej gminy, składające się z rodziców (rodzica) lub opiekunów prawnych (opiekuna prawnego) mających na utrzymaniu troje lub więcej dzieci w wieku do 18. roku życia lub do ukończenia 24. roku życia w przypadku, gdy dziecko uczy się lub studiuje. W przypadku, gdy w rodzinie wielodzietnej jest dziecko niepełnosprawne - bez względu na wiek dziecka, niezależnie od faktu kontynuowania nauki.

Burmistrz Czechowic-Dziedzic zaprasza do współpracy przedsiębiorców, firmy i podmioty gospodarcze, placówki handlowe i handlowo-usługowe, a także organizacje z terenu całej gminy.

Udział podmiotów w Programie Rodzina 3+ w charakterze partnerów może wiązać się dla tych firm ze zwiększeniem grona klientów, wzmocnieniem ich wizerunku i zainteresowania nimi, a także poprawieniem ich rozpoznawalności wśród mieszkańców oraz wśród mediów. Dodatkowo - jak czytamy w komunikacie z ratusza - współpraca z Urzędem Miejskim powinna zaowocować pogłębieniem zaufania do partnerów ze strony mieszkańców.

Aby zostać partnerem programu wystarczy złożyć deklarację z propozycją oferowanych ulg całorocznych, a także okazjonalnych, np. w okresie świąt, rozpoczęcia roku szkolnego i innych. Realizacja systemu ulg i wydawania kart uczestnikom Programu rozpocznie się 1 października.

Partnerzy będą mogli umieszczać we wszystkich wydawanych przez siebie nośnikach reklamowych i stronach internetowych informację o udziale w Programie Rodzina 3+, a ze swojej strony Urząd Miejski zapewnia promocję partnerów, umieszczając informację o udzielonych rabatach oraz adres i link strony internetowej na swojej stronie internetowej oraz na stronie Ośrodka Pomocy Społecznej.

Szczegółowych informacji o Programie Rodzina 3+ udziela Agnieszka Czylok - pracownik Wydziału Spraw Obywatelskich w siedzibie przy ul. Ks. J.N. Barabasza 1 pok. nr 3 lub pod numerem telefonu: 32 214-71-90.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.