czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 września 2013
  • 27 września 2013
  • wyświetleń: 2252

Akcja! Zbieramy dla dzieci!

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy serdecznie 29 września na Plac Jana Pawła II do udziału w akcji charytatywnej "Aby dzieciom było ciepło zimą".

Chrześcijańska Służba Charytatywna


Ogródek letni "Lech" przy fontannie organizuje zbiórkę ubrań, butów i akcesoriów zimowych dla dzieci. Jeśli masz w domu rzeczy, które Ci zalegają w szafie, a ich nie nosisz, możesz pomóc innym.

Zbieramy w niedzielę 29 września w godz. 11.00 - 15.00.

Dary przekazane zostaną dzieciom potrzebującym z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych, będących w trudnej sytuacji materialnej.

W ramach akcji Ogródek "Lech" poza stałą ofertą przygotuje dla Państwa domowe ciasta, grochówkę oraz żurek z kociołka, kiełbasę z grilla, frytki, lody, napoje zimne i gorące, soki wyciskane z owoców oraz atrakcje dla dzieci. Prosimy o wolne datki na szczytny cel.

Wszystkie zebrane pieniądze do puszek zostaną przekazane na konto fundacji Chrześcijańska Służba Charytatywna filia Czechowice - Dziedzice.

Nr konta bankowego
26 1240 1994 1111 0010 3054 5996
www.czechowice-dziedzice.chsch.pl

Pamiętajmy również o akcji Kręcimy dla Amelki. Nadal zbieramy plastikowe nakrętki.

Możliwości, by okazać swoje wsparcie potrzebującym, by okazać pomoc drugiemu człowiekowi, jest wiele. Zaproponowaliśmy kilka i serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.

Akcji patronuje M. T. Kopeć.