czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 29 września 2013
  • wyświetleń: 3331

Nasze drogi są niebezpieczne

W pierwszym półroczu 2013 roku na drogach naszego powiatu doszło do 45 wypadków. Niestety najbardziej niebezpieczne miejsca to drogi w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Jak wyjaśniał podczas ostatniej sesji rady powiatu Mariusz Kuliński naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, w całym kraju na drogach ginie około 4 tysiące ludzi. Na terenie naszego powiatu w pierwszej połowie bieżącego roku mieliśmy aż 45 wypadków drogowych, służby "drogówki" odnotowują także wzrost kolizji drogach.

Jak wyjaśnił naczelnik Wydziału Prewencji, najbardziej niebezpieczne miejsca, zagrożone wypadkami drogowymi to ulice Legionów, Niepodległości, Traugutta i Węglowa w Czechowicach-Dziedzicach. Dodał także, że policja realizuje programy prewencyjne: "Świat wokół nas", "Senior II" i "Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie".

aka / czecho.pl

źródło: Powiat pszczyński

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.