czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 września 2013
  • wyświetleń: 4335

Jesienny Piknik w Przedszkolu nr 3

We wrześniu w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach zorganizowano Jesienny Piknik Rodzinny.

Reklama

To było wspaniałe, jesienne popołudnie w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach. Jesienny Piknik Rodzinny, który odbył się 21.09.2013 roku, był okazją, by zaprosić do wspólnej zabawy całe rodziny. Głównym celem imprezy było stworzenie okazji do nawiązania kontaktu rodziców z przedszkolem i wywołanie radości ze wspólnych zabaw. Jak zwykle, nikt nie mógł narzekać na nudę! W tym dniu obchodziliśmy również Światowy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy medal.

Jesienny Piknik w Przedszkolu nr 3 · fot. Barbara Wawak


Na początku festynu Dyrektor przedszkola, p. Małgorzata Pawlik, powitała zebranych gości i zaprosiła do wspólnej zabawy. Po krótkim powitaniu dzieci wzięły udział w zabawie z Klementynką - Muzyczną Dziewczynką, która śpiewała i tańczyła z przedszkolakami. W dalszej części programu na dzieci czekała nie lada atrakcja, a mianowicie Kubuś Puchatek.

Bajkowa postać bardzo im się spodobała, każdy chciał mieć z nią zdjęcie. Święto urozmaiciły nam różnego rodzaju zabawy ruchowe oraz konkursy przygotowane przez panie nauczycielki. Rodzice wspólnie z dziećmi brali udział w konkurencjach zręcznościowych i sportowych.

W trosce o zdrowie i siły witalne wszystkich gości powstały stoiska z pysznym jedzeniem. Można było wstąpić do "Jesiennej Kawiarenki" na smakowite ciasta lub spróbować pieczonej kiełbasy czy placków ziemniaczanych. Dużym powodzeniem cieszyły się desery zrobione przez rodziców. Ale nie były to jedyne atrakcje naszego festynu. Loteria fantowa, malowanie twarzy, tatuaże, a nawet malowanie paznokci - to wszystko czekało na naszych milusińskich.

Festyn był okazją do zintegrowania wszystkich rodziców. Każdy mógł odpocząć przy wesołej muzyce. Był to wspaniały dzień pełen słońca, radości, nowych doświadczeń i wspólnej zabawy. Wiadomo już, że za rok w naszym Przedszkolu odbędzie się kolejny jesienny festyn.

Impreza ta nie mogłaby odbyć się bez zaangażowania nie tylko dyrekcji, pań nauczycielek i pracowników Przedszkola, ale również rodziców, którzy aktywnie włączyli się w organizację obchodów.

Barbara Wawak nauczyciel Przedszkola Publicznego nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.