czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 3 października 2013
  • wyświetleń: 3297

Uparty rowerzysta i niewybuch

54-letni mieszkaniec naszego miasta był na tyle uparty, że gdy policjanci zatrzymali go podczas jazdy na rowerze będąc na podwójnym gazie i zwolnili do domu, ten ponownie wsiadł na rower.

Po raz pierwszy policja zatrzymała pijanego rowerzystę tuż po godz. 16.00 na ul. Lipowskiej. Mężczyzna miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Został zwolniony do domu. Postanowił jednak ponownie "wyruszyć w trasę".

Dokładnie za cztery godziny ten sam mężczyzna został zatrzymany w Bestwinie na ul. Krakowskiej. Pojazdu nie zmienił - wciąż poruszał się na rowerze - zmienił natomiast zawartość alkoholu we krwi. O godz. 19.50 mężczyzna miał już 2 promile. Pijanego rowerzystę zatrzymano dwukrotnie, w środę, 2 października.

To nie jedyny pijany rowerzysta zatrzymany tego dnia w naszym mieście. Na ul. Pocztowej zatrzymano 64-letniego rowerzystę, który miał w wydychanym powietrzu 0,80 promila.

Tego samego dnia na ul. Partyzantów podczas prac rolnych natrafiono na niewybuch - granat moździerzowy - z czasów II wojny światowej. Niewybuchem zajęli się saperzy z Gliwic.

nan / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.