czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 5 października 2013
  • 12 grudnia 2013
  • wyświetleń: 3250

Warsztaty dla rodziców i opiekunów

"Lepiej rozumiem - mądrzej kocham" to warsztaty o komunikacji, która nie boli. Zajęcia, które uczą jak porozumiewać się bez przemocy i siły - jak nie rozkazywać lecz zapraszać.

Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza wszystkich rodziców, dziadków, opiekunów na warsztaty, które odbywać się będą w następujących placówkach: PP2, PP6 ,PP7, PP8, PP9, PP10 w Czechowicach-Dziedzicach oraz PP w Zabrzegu i ZS w Ligocie.

Dla tych, którzy nie zdążą zapisać się na spotkania w przedszkolach, istnieje możliwość wzięcia udziału w ogólnodostępnym warsztacie. Odbędzie się on 13 grudnia o godzinie 17.00 w Punkcie Konsultacyjnym w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Nad Białką 1b.

Udział w warsztatach jest nieodpłatny. Zapisy oraz szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim - Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom tel. 32-214-71-77 lub 32-214-71-61.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.