czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 5 października 2013
  • wyświetleń: 2868

Konkurs: Superbohater w mieście

Artykuł sponsorowany:

Centrum Handlowe Stara Kablownia oraz Multikino zaprasza wszystkie dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych z klas od 1-3, do udziału w konkursie plastycznym pt. "Superbohater w moim mieście".

Stara Kablownia


Zadaniem konkursowym jest wykonanie jednej pracy, wybraną przez siebie techniką plastyczną w formacie minimum A4. Praca konkursowa powinna prezentować jednego z pięciu Superbohaterów (Superman, Spider-man, Iron Man, Batman lub Hulk) w mieście zamieszkania uczestnika konkursu.

Uczeń, który wygra otrzyma zaproszenie dla swojej klasy na seans animacji familijnej w kinie mieszczącym się w CH Stara Kablownia w Czechowicach Dziedzicach sieci Multikino między 28 a 31 października.

Prace konkursowe należy przesłać pocztą, z dopiskiem "Superbohater w moim mieście" w terminie do 17 października 2013 r. na adres Organizatora konkursu: Stara Kablownia Sp. z o.o., Ul. Legionów 83, 43-502 Czechowice Dziedzice. 20 października 2013 roku prace wybrane przez jury zostaną zamieszczone w albumie na profilu facebookowym Starej Kablowni.

Prace które uzbierają największą liczbę polubień (lajków) zostaną nagrodzone. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 24 października 2013 r. o godzinie 12.00.

Zapraszamy do konkursu!


Regulamin konkursu plastycznego na stronie organizatora www.starakablownia.pl