czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 7 października 2013
  • wyświetleń: 3372

Rzecznik prasowy w ratuszu

Burmistrz ogłosił nabór na wolne stanowisko w Urzędzie Miejskim. Poszukuje osób z wykształceniem dziennikarskim, public relations, socjologicznym lub politologicznym. Wymagany jest staż pracy 3 lata, w tym minimum roczne doświadczenie w pracy redakcji dziennikarskiej, biurze prasowym lub na stanowisku z zakresu komunikacji społecznej.

Osoba przyjęta na stanowisko inspektora w Wydziale Strategii, Rozwoju i Promocji będzie odpowiedzialna za monitorowanie informacji medialnych na temat Gminy Czechowice-Dziedzice i ich archiwizowanie. Do jej zadań należeć będzie również zbieranie informacji na temat realizowanych i planowanych zadań samorządu gminy, ich opracowywanie i publikowanie oraz kreowanie pozytywnego wizerunku Gminy Czechowice-Dziedzice.

Zakres zadań obejmuje również opracowywanie i przekazywanie mediom cyklicznych pakietów informacyjnych, publikowanie zdjęć, nagrań i informacji na stronie internetowej gminy oraz w mediach społecznościowych. Nowy pracownik zajmować się będzie także organizacją konferencji prasowych i spotkań z mediami oraz przygotowywaniem i udzielaniem informacji.

Zbieranie kandydatur potrwa do 11 października. Więcej informacji na temat wymagań dotyczących kandydatów można znaleźć na stronie www.bip.czechowice-dziedzice.pl w zakładce "Nabór pracowników".

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.