czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 10 października 2013
  • wyświetleń: 10421

Dworek Stara Cynkownia zaprasza

Artykuł sponsorowany:

Dworek Stara Cynkownia w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Hutniczej 12 w nowej odsłonie, z nowymi pomysłami i nową załogą.

Dworek Stara Cynkownia


Od 1 września najemcą sali balowej z tradycjami stała się Pani Anna Klajmon - właścicielka bielskiej Restauracji/ Galerii BLU. Cały zespół z zapałem przystąpił do pracy z nowymi pomysłami i wielkim zaangażowaniem.

Ogromne doświadczenie gastronomiczne właścicielki oraz całego zespołu, wielkie serce do gastronomii i otwartość na potrzeby klientów powodują, że imprezy w Dworku Stara Cynkownia są niepowtarzalne i na najwyższym poziomie.

Romantyczne, wyjątkowe miejsce, które przeniesie Państwa w bajkowy, elegancki świat. Piękna, bogato zdobiona sala w pastelowych kolorach daje wiele możliwości aranżacji przez co świetnie nadaje się do organizacji wesel, imprez firmowych, bali, szkoleń, warsztatów, konferencji i jubileuszy.

Dworek Stara Cynkownia


Profesjonalna obsługa, dbałość o szczegóły, odpowiedni klimat i doskonała kuchnia sprawią że każdy poczuje się wyjątkowo.

Sala główna mieści do 300 osób, z parkietem do tańca, wyjściem do ogrodu i wygodnym, bezpiecznym parkingiem dla gości.

Sala na piętrze mieści ok 150 osób - dysponując samodzielnym, niezależnym zapleczem. Właścicielka, manager i cały personel są do dyspozycji klientów, służąc pomocą i rada przy organizacji imprezy.

Stała współpraca z florystyką pozwala na przygotowanie dekoracji kwiatowych na każda imprezę wg sugestii klienta - służąc doświadczeniem i pomysłami.

Dworek Stara Cynkownia


Wesela przygotowane w Dworku Stara Cynkownia wyróżniają się perfekcyjną obsługą, tradycyjnym ale też innowacyjnym menu, które zaspokoi najbardziej wyrafinowanych smakoszy.

Ceny weselnego menu kształtują się już od 180 zł na osobę. Dla każdej Pary Młodej przygotowane są atrakcyjne gratisy jak dekoracje kwiatowe, fontanna czekoladowa czy pokoje hotelowe.

Dworek Stara Cynkownia


Nawiązanie współpracy z pobliskimi hotelami pozwoliło na uzyskanie atrakcyjnych cen noclegów dla gości.

Imprezy firmowe, konferencje, bankiety również organizowane są z dbałością o każdy detal tak aby każda firma korzystająca z usług Dworku Stara Cynkownia była usatysfakcjonowana odpowiednim przyjęciem swoich gości.

Dworek Stara Cynkownia


Prócz imprez organizowanych dla gości Dworek Stara Cynkownia organizuje również własne projekty, koncerty, pokazy mody, ciekawe wydarzenia artystyczne.

Oczywiście na zakończenie roku 2013 odbędzie się Bal Sylwestrowy, który będzie zorganizowany na najwyższym poziomie kulinarnym, artystycznym i wizualnym.

---

Dworek Stara Cynkownia
ul. Hutnicza 12
Czechowice-Dziedzice
www.facebook.com/staracynkownia
www.staracynkownia.pl