czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 17 października 2013
  • wyświetleń: 1420

Bestwina: spotkania socjologiczne

Bestwińskie Koło Socjologów serdecznie zaprasza na VI Bestwińskie Spotkania Socjologiczne. Tegoroczny temat to: Konsumpcjonizm i praca we współczesnym społeczeństwie polskim". Konferencja odbędzie się 22 października (wtorek) o 16.00 w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie.

W programie konferencji są cztery wykłady. Pierwszy wygłosi prof. ATH dr hab. Ewa Jurczyńska McCluskey (Katedra Socjologii Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej) - "Konsumpcjonizm i praca we współczesnym społeczeństwie polskim - wprowadzenie do zagadnień konferencyjnych".

Kolejne zagadnienie pod hasłem "Mimetyczna konsumpcja a alienacja elit i dehumanizacja stosunków pracy" przedstawi prof. UŚ dr hab. Adam Bartoszek (Instytut Socjologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach).

Posłuchać będzie można również wykładu dr Iwony Kłóski i mgr Doroty Kaczor (Katedra Socjologii Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, Fundacja "Dobry Czas") zatytułowanego "Być, albo nie być... na współczesnym rynku pracy".

Ostatni wykład poprowadzi mgr Agnieszka Kleszcz (Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej - filia Czechowice-Dziedzice). Poruszony zostanie temat "Sytuacja na lokalnym rynku pracy".

Wstęp jest wolny.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.