czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 19 października 2013
  • 21 października 2013
  • wyświetleń: 1218

Warsztaty projektowe dla młodych

Za nami:

Burmistrz Czechowic-Dziedzic zaprasza na warsztaty projektowe, które odbędą się w dniach 21 - 25 października w ramach projektu "Dizajn na pograniczu"- re-kreacja miast na pograniczu polsko-czeskim.

Dizajn na pograniczu - harmonogram warsztatów

Podczas pięciodniowych warsztatów projektowych grupa młodych projektantów pod czujnym okiem ekspertów będzie miała za zadanie stworzyć koncepcje zagospodarowania i aktywizacji kluczowych miejsc w przestrzeni publicznej Czechowic-Dziedzic, tak aby stworzyć odpowiednie miejsca spotkań i interakcji społecznych, które wpłyną na poprawę jakości życia mieszkańców Czechowic-Dziedzic.

Projekt "Dizajn na pograniczu" - re-kreacja miast na pograniczu polsko-czeskim realizowany jest w partnerstwie z czeskim miastem Orlova, przy wsparciu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Funduszu Mikroprojektów z Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska na lata 2007-2013.

Publiczna prezentacja koncepcji w ramach projektu "Dizajn na pograniczu. Re-kreacja miast na pograniczu polsko-czeskim" odbędzie się w piątek 25 października w Dworku Eureka w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Prusa (a nie jak pierwotnie planowano, w Willi Eureka).

Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów oraz ich harmonogram są dostępne po prawej stronie artykułu.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.