czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 18 października 2013
  • wyświetleń: 1780

Konkursy z okazji Święta Szkoły

W związku z obchodami Święta Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie, które odbędzie się 7 listopada w szkole zorganizowany zostanie konkurs graficzny, biograficzny i na prezentację o patronce szkoły.

Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie
Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Google Street View


Każda klasa zobowiązana jest do wykonania portretu (minimum 1 praca na klasę) Marii Skłodowskiej-Curie w formie grafiki komputerowej, w rozmiarze A4. Prace należy dostarczyć prof. Dominice Owsiany na płycie CD do 30 października.

Konkurs biograficzny odbędzie się 6 listopada na 2 lekcji w sali 76. Dwuosobowe delegacje z klas pierwszych i drugich trzeba zgłaszać w gabinecie chemicznym do końca października u prof. Joanny Ślusarczyk.

Do przygotowania prezentacji multimedialnej o Marii Skłodowskiej-Curie (max 30 slajdów) również zobowiązane są wszystkie klasy. Prace należy dostarczyć prof. Joannie Ślusarczyk na płycie CD do 31 października.

Ogłoszenie wyników konkursów oraz najlepsze prace zostaną zaprezentowane 7 listopada - w Dniu Święta Szkoły.

BM / czecho.pl, źródło: LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.