czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 19 października 2013
  • wyświetleń: 1584

Biblioterapia dla dzieci w MBP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Biblioterapia zakłada wykorzystanie książek i czasopism dla regulacji systemu nerwowego i psychiki człowieka. Bada również możliwości profilaktycznego traktowania książki i czytelnictwa w szerszych zbiorowościach społecznych. Zajęcia dla dzieci zostaną przeprowadzone w Filii nr 10.

Wykład z biblioterapii poprowadzi Lidia Ippoldt w ramach projektu "Kulturkowo. Biblioteczne spotkania rozwijające potencjał twórczy dzieci". Prelekcja odbędzie się 30 października o godzinie16.30 w Filii nr 10. Podczas spotkania mile widziani są rodzice z dziećmi, które podczas wykładu będą pod opieką bibliotekarek.

Projekt ten jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w 85% w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013 oraz w 10% z budżetu Państwa za pośrednictwem Euroregionu Beskidy.

BM / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj