czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 25 października 2013
  • wyświetleń: 2543

Po 9 latach odzyskano rower

Na bielskiej ul. Komorowickiej uwagę kryminalnych przykuł rowerzysta, który jechał niepewnie i odbijał się od krawężników. Zatrzymali 42-latka, którego badanie alkomatem wykazało blisko promil alkoholu. Jak się szybko okazało, sprawca podróżował rowerem skradzionym... skradzionym 9 lat temu w Czechowicach-Dziedzicach.

Do zatrzymania sprawcy doszło w czwartek około 2.30. Kiedy policjanci zauważyli jadącego zygzakiem i odbijającego się od krawężników rowerzystę, postanowili go zatrzymać. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik blisko promila alkoholu.

Kryminalni sprawdzili w policyjnych bazach danych numery fabryczne jednośladu, którym podróżował sprawca. Jak się okazało rower ten został skradziony w sierpniu 2004 roku w Czechowicach-Dziedzicach.

Zatrzymany 42-latek usłyszał zarzuty kierowania rowerem w stanie nietrzeźwości i paserstwa, za co może mu grozić nawet do 5 lat za kratami. Zabezpieczony jednoślad wróci wkrótce do właściciela.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.