czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 27 października 2013
  • 27 listopada 2013
  • wyświetleń: 2625

Konferencja profilaktyczna

Za nami:

27 listopada w naszym mieście w Dworku Eureka odbędzie się I Czechowicka Konferencja Profilaktyczna. Umówione zostaną na niej zaburzenia rozwojowe wywołane alkoholem.

Organizatorami konferencji są Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Spotkania rozpoczną się o 10.00. Gośćmi, którzy omówią problemy związane z alkoholem, będą: dr hab. n. med. Małgorzata Janas-Kozik oraz dr n. med. Małgorzata Klecka.

Uczestnictwo w konferencji jest nieodpłatne, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Koszty pokrywa Gmina Czechowice Dziedzice w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Zgłoszenia przyjmuje Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom (tel. 32 214-71-61; 214-71-77) w terminie do 18 listopada. Ilość miejsc ograniczona.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.