czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 października 2013
  • wyświetleń: 8990

Wielki pożar w Bielsku-Białej

W środę rano 24 jednostki straży pożarnej walczyły z ogniem w zakładzie laminatów przy ulicy Grażyńskiego w Bielsku-Białej.
Akcja strażaków rozpoczęła się po godzinie 7 rano. Na miejsce ściągnięto 24 jednostki straży pożarnej, w tym m.in. zastępy z Pszczyny i Tychów. Policja i straż miejska zablokowała ulicę Grażyńskiego.

pożar grażyńskiego
Wielki pożar na Grażyńskiego · fot. bielsko.tv


Około godziny 10 sytuacja została opanowana. - Pożar został opanowany. Na miejscu trwa dogaszanie pożaru, to standardowa procedura w takich przypadkach - mówi mł. kpt. Patrycja Pokrzywa z Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej.

Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. - Wszystkie osoby zagrożone zostały w porę ewakuowane - dodaje rzecznik prasowy KM PSP Bielsko-Biała.

Ogień został zaprószony w zakładzie laminatów. W tym samym budynku mieści się m.in. klub Pomarańcza i hurtownia artykułów sportowych Mega Sport.

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.