czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 października 2013
  • 1 listopada 2013
  • wyświetleń: 4109

Wspominamy tych, którzy odeszli

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą". To hasło od wielu lat przyświeca dniu Wszystkich Świętych. W tym szczególnym czasie zadumy, pamiętajmy też o zasłużonych ludziach z naszego miasta, którzy odeszli od nas w tym roku.

kowboj
Wesoły Kowboj, zawsze tryskał energią i pozytywnym nastawieniem do życia


4 kwietnia zmarł radny klubu Nowa Inicjatywa - Jerzy Durajczyk. Lekarz chirurg przez ostatnie lata swego życia walczył z chorobą nowotworową. Niestety walkę tę przegrał.

11 kwietnia pożegnaliśmy jednego z najbardziej przyjaznych duchów naszego miasta. Bezdomny pan Henryk, znany pod pseudonimem "Wesoły Kowboj", zawsze tryskał energią i pozytywnym nastawieniem do życia.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.