czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 7 listopada 2013
  • 15 listopada 2013
  • wyświetleń: 4214

Sesja Rady Gminy w MDK

W czwartek 14 listopada w Miejskim Domu Kultury odbyła się sesja gospodarcza Rady Miejskiej Czechowic-Dziedzic. Na sesji obecnych było wielu zaproszonych gości, polityków i przedsiębiorców.

Reklama

Na sesję zaproszono 500 przedsiębiorców, jednak tylko kilkudziesięciu postanowiło zawitać do Miejskiego Domu Kultury. - Dziś oddajemy się do dyspozycji przedsiębiorców. Myślę, że od teraz będziemy częściej spotykać się i rozmawiać - mówił przewodniczący RM, Damian Żelazny.

Podczas sesji został zaprezentowany stan przedsiębiorczości i kondycji przedsiębiorstw na podstawie posiadanych danych z ostatnich 10 lat, w oparciu o informacje z rejestru działalności gospodarczych i Urzędu Statystycznego.

Sesja Rady Gminy w MDK - 14.11.2013 · fot. ab / czecho.pl


Odbyła się także rozmowa na temat bezrobocia na terenie gminy oraz trendów na lokalnym rynku pracy.

Sesja została również poświęcona prezentacji wyników III Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, planowane jest wystąpienie Prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz przedsiębiorców.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.