czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 23 maja 2005
  • wyświetleń: 1622

Libra - Szkoła Języków Obcych w Czechowicach-Dzied

Artykuł sponsorowany:

Artykuł sponsorowany

Nie masz planów wakacyjnych, chcesz podszkolić język obcy, a może chcesz nauczyć się nowego? Zapisz się do Szkoły Języków Obcych Libra. Do 3 czerwca szkoła oferuje maksymalne zniżki, możesz zaoszczędzić nawet do 614 zł!

Libra swoją działalność edukacyjną rozpoczęła w 1999 roku, w roku 2001 swoją siedzibę otworzyła również w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Kolejowej 15. Prężnie się rozwijając, objęta została patronatem Oxford University Press, którym nie może pochwalić się żaden inny ośrodek językowy na terenie Śląska Cieszyńskiego. A jest się czym chwalić, bo to wiodąca i jedna z najstarszych organizacji językowych w Europie.

Na dzień dzisiejszy swoje filie posiada w ośmiu miastach: Bielsku, Cieszynie, Pszczynie, Skoczowie, Strumieniu, Ustroniu, Żorach no i Czechowicach. Wszystkim zainteresowanym oferuje konkurencyjną cenę w stosunku do ilości lekcji. Płatność można również rozłożyć w dogodnych ratach, jak i również skorzystać z licznych promocji. Aby usatysfakcjonować swoich klientów, Centrum Edukacyjne Libra oferuje szereg programów lojalnościowych, na przykład: Kartę Stałego Klienta, program Libretka, dzięki któremu udział w kursie przeliczany jest na atrakcyjne punkty - nagrody oraz program Czas to pieniądz, oferujący szereg dodatkowych zniżek i przywilejów. Poza tym wszyscy kursanci otrzymują darmowe ubezpieczenie NNW.

Nauka języka obcego w szkole odbywa się na bardzo dogodnych warunkach. Kursanci mają możliwość poszerzania swojej wiedzy w małych grupach (od 4 do 8 osób). Ponadto program nauczania dobierany jest odpowiednio dla grupy wiekowej jak i znajomości języka. Integralną częścią nauczania są cotygodniowe konwersacje z lektorem zagranicznym.

W Librze mogą się uczyć dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Dla nich przygotowano specjalny program nauczania "KRAINA SŁÓWEK". Program "EFEKTUS" przeznaczony jest dla młodzieży od 13 do 18 lat, a "KOMUNIKATOR" – dla dorosłych.

Szkoła kładzie duży nacisk na rozwój umiejętności skutecznego porozumiewania się. Nie eksperymentuje na kursantach, dlatego właśnie uczy tradycyjną metodą komunikatywną, z kolei praktyczna metoda nauki języka odbywa się o specjalnie dobrane podręczniki oraz pomoce audio-wizualne.

Dodatkowym atutem jest osobisty konsultant językowy, który służy radą podczas trwania kursu, jak i pomaga nadrobić zaległości w razie nieobecności kursanta. I to wszystko bezpłatnie. Co ważne, słuchacze zdają najważniejsze egzaminy językowe FCE, CAE czy ZD.

Libra swoją ofertę kieruje również do firm. Kursy dla kadr kierowniczych czy pracowników organizuje zazwyczaj w siedzibie Zleceniodawcy, mając na uwadze intensywność zajęć oraz dopasowując się do oczekiwań firm.

Na naukę nie jest nigdy za późno, serdecznie zapraszamy!

A.O. / czecho.pl

---------------------------

Szkoła Języków Obcych Libra
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15,
tel./fax (32) 214 61 52
Sekretariat czynny: pn.-pt. 13.30-20.00
www.libra.edu.pl class=dodaj target=_blank>www.libra.edu.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.