czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 11 listopada 2013
  • wyświetleń: 2651

OPS w ZSTiL podsumował projekt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj

W Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się spotkanie podsumowujące piątą edycję projektu "Pomagać aktywnie - promocja aktywnej integracji w gminie Czechowice-Dziedzice" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

ZSTiL, OPS
OPS podsumował projekt. Spotkanie odbyło się w ZSTiL. · fot. OPS Czechowice-Dziedzice


W konferencji wzięli udział: burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, zastępca burmistrza Maciej Kołoczek, dyrektor OPS Renata Buryło wraz w pracownikami OPS, uczestniczki i uczestnicy projektu, asystentka rodziny, przedstawiciele firm prowadzących zajęcia w projekcie (Firma Specjalistyczne i Dydaktyczne Usługi Opiekuńcze Anetta Stekla i Stowarzyszenie Rodziców i Osób Niepełnosprawnych "Wsparcie") oraz przedstawicielka filii Powiatowego Urzędu Pracy w Czechowicach-Dziedzicach.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości przez Dyrektora OPS. Następnie głos zabrał Marian Błachut Burmistrz Czechowic-Dziedzic. Kolejnym punktem konferencji była prezentacja multimedialna, w której koordynatorka projektu Agnieszka Bednarz przedstawiła cele i grupy docelowe projektu, działania zorganizowane dla uczestniczek i uczestników oraz osiągnięte rezultaty projektu.

Prezentację uzupełniły zdjęcia z przebiegu projektu, które wzbudziły dużo emocji i wspomnień wśród uczestniczek i uczestników. Następnie burmistrz, zastępca burmistrza i dyrektor OPS wręczyli uczestniczkom oraz uczestnikom certyfikaty udziału w projekcie i zdjęcia z realizacji projektu.

Na koniec spotkania wypowiedzieli się przedstawiciele uczestniczek i uczestników projektu, przedstawiciele Firmy Specjalistyczne i Dydaktyczne Usługi Opiekuńcze i Stowarzyszenia "Wsparcie", którzy podzieli się swoimi doświadczeniami i wrażeniami z udziału w projekcie.

Przez cały czas konferencji można było podziwiać prace wykonane przez osoby niepełnosprawne podczas warsztatów artystycznych. Dla wszystkich uczestniczek i uczestników spotkania zapewniono drobny poczęstunek.

źródło: OPS Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Pomocy Społecznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Pomocy Społecznej" podaj