czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 13 listopada 2013
  • wyświetleń: 2835

Święto czechowickiego liceum

W minionym tygodniu odbyło się Święto Liceum Ogólnokształcącego im Marii Skłodowskiej-Curie. Odbywa się ono co roku, w dniu urodzin patronki.

Reklama

Liceum, święto szkoły
W listopadzie liceum obchodziło swoje święto · fot. loczedze.kvs.pl


Społeczność szkolna zebrała się w kościele Matki Boskiej Królowej Polski na mszy świętej odprawianej w intencji uczniów oraz pracowników szkoły. Po mszy uczestniczy przeszli do Domu Kultury, gdzie nagrodzeni zostali zwycięzcy konkursów związanych z osobą Marii Skłodowskiej-Curie.

Następnie uczniowie obejrzeli spektakl "Jak Wam się podoba" W. Szekspira, który potwierdził, że nasi uczniowie i absolwenci są niezwykle uzdolnieni nie tylko w zakresie przedmiotów ścisłych, ale także pod względem artystycznym. Na scenie można było zobaczyć ich talent, rozwijany w Czechowickim Teatrze Movimento prowadzonym przez Barbarę Bielaczyc, która wraz z Łukaszem Stawowczykiem wyreżyserowała wspomnianą sztukę.

aka / czecho.pl

źródło: LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.