czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 listopada 2013
  • wyświetleń: 6634

SAM: nowy sklep w Starej Kablowni

Artykuł sponsorowany:

Już w najbliższą sobotę, 23 listopada, w Centrum Handlowym Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach otwarty zostanie nowy sklep "SAM" z modnymi i wysokiej jakości ubraniami dla dzieci. Zapraszamy pierwszego dnia - promocja na otwarcie to -30%.

Sam
Ubranka z kolekcji sieci SAM:


Sam


Sam


Sam


SAM 0-13 to największa grecka marka zajmująca się produkcją oraz sprzedażą odzieży dziecięcej. To sieć bardzo znana i ceniona przez rodziców w całej Europie, posiadająca 56 sklepów w 14 krajach. Oferuje wysoką jakość tkanin i piękny styl.

Markę charakteryzują piękne wzory, żywe kolory oraz bardzo wysoka jakość produktów w przystępnej cenie. Kolekcje są projektowane aby zapewnić współczesnemu dziecku komfort i elegancję.

Teraz SAM 0-13 jest także w Czechowicach-Dziedzicach, w Starej Kablowni na poziomie Parter A (naprzeciwko sklepu Sinsay).

Otwarty będzie codziennie:
- od poniedziałku do soboty: 9.00 - 21.00,
- w niedzielę: 10.00 - 20.00.

Na otwarcie SAM 0-13 w Czechowicach-Dziedzicach oferuje ubrania w wielkiej promocji - 30%! Warto zatem przyjść na zakupy już pierwszego dnia - 23 listopada!

Motto marki to: "playfull fashion które to inspiruje nas do kreatywności, zabawy kolorami, pobudza naszą wyobraźnię, aby dziecko ubrane w SAM 0-13 mogło cieszyć się każdą chwilą, tak podczas zabawy, spaceru, jak i bardziej oficjalnych momentów w ich życiu.

Sam w Starej Kablowni


---

SAM (Stara Kablownia)
ul. Legionów 83
Czechowice-Dziedzice