czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 19 listopada 2013
  • wyświetleń: 2679

Piast: suknie ślubne w promocji!

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy przyszłe Panny Młode do skorzystania z promocji w ramach akcji "Tydzień z Afrodytą". W dniach od 26 do 30 listopada (wtorek - sobota) będzie możliwość przymierzenia w naszym salonie wszystkich sukien z kolekcji Essences 2014 marki Afrodyta. Panie, które w tym czasie zdecydują się na zakup swojej wymarzonej sukni ślubnej z tej właśnie kolekcji mogą liczyć na rabat w wysokości 10%.

Nasz salon ciągle poszerza zakres swojej oferty. Na chwilę obecną posiadamy ponad 60 sukien na ekspozycji. Oferujemy produkty znanych i czołowych marek branży ślubnej: Annais Bridal - polsko-amerykańska firma, robiąca furorę na Zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych.

Ich cechą szczególną są doskonałe koronki wyszywane kryształami Swarovski i perfekcyjne wykończenie sukien, Margarett - polska firma, szyjąca na cały świat suknie o doskonałym kroju z wyłącznie włoskich materiałów, Marietta Mariage - suknie ekstrawaganckie i ponadczasowe oraz Afrodyta - synonim delikatnej, romantycznej i nowoczesnej Panny Młodej.

Salon sukien ślubnych Piast


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientek salon oferuje wszystkie niezbędne dodatki uzupełniające ślubny strój: obuwie ślubne, w tym obuwie ze skóry naturalnej, które po ślubie można zafarbować u producenta na dowolny kolor, welony, okrycia, biżuterię srebrną, z kryształami Swarovski oraz elegancką bieliznę do sukni ślubnej.

Każda klientka może przymierzyć dowolną ilość sukien, bez pośpiechu, w przyjaznej atmosferze. Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Ten Dzień, dlatego dołożymy wszelkich starań, abyś była w pełni zadowolona ze swojego wyboru. Z góry dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

---

Salon Sukien Ślubnych Piast
Dom handlowy Piast - I Piętro
ul. Piastowska 8
43-200 Pszczyna
tel. 781-461-652
http://www.sukniepiast.pl

Czynne:
poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00
sobota 9.00 - 13.00