czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 listopada 2013
  • wyświetleń: 4874

Pobicie na Słowackiego

32-latek z Czechowic-Dziedzic został zatrzymany przez czechowicką policję. Czechowiczanin - trzykrotnie uderzył w twarz - innego mężczyznę.

Reklama

Do zdarzenia doszło przy ulicy Słowackiego - 24 listopada. Poszkodowany mężczyzna miał połamane zęby i uszkodzoną szczękę. Krewki czechowiczanin usłyszał już zrzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

To nie jedyne zdarzenie policyjne ostatnich dni. 38-letnia mieszkanka miasta zgłosiła oszustwo. Kobieta chciała zaciągnąć kredyt w wysokości 100 ty. zł. Miał zostać uruchomiony po wpłacie 5 tys. zł. Czechowiczanka nie doczekała się jednak ani zwrotu wpłaconych pieniędzy, ani kredytu. Policja przestrzega przed zawieraniem podobnych umów bez sprawdzenia wiarygodności źródła pochodzenia kredytu.

W naszym mieście zatrzymano również 78 -letniego rowerzystę, który miał w wydychanym powietrzu ponad 1,5 promila alkoholu. Został zatrzymany przy ul. Topolowej. Mężczyzna kierując rowerem na "podwójnym gazie" przewrócił się i doznał urazu kości udowej.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.