czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 28 listopada 2013
  • wyświetleń: 8768

Kebap w Starej Kablowni zaprasza!

Artykuł sponsorowany:

W Starej Kablowni w Czechowicach-Dziedzicach otwarto lokal Star Kebap & Grill. To wspaniałe miejsce, gdzie można zasmakować prawdziwych tureckich potraw. Można je również zamówić z dowozem. Naprawdę warto się skusić!

Stary Kebap w Starej Kablowni


Dlaczego kebap? Bo to tureckie danie (kebab jest arabski). W Czechowicach-Dziedzicach przygotowują je Turcy. Właścicielem również jest Turek, który dba, by wszystko zostało przygotowane według najlepszych receptur. To dzięki temu dania w Star Kebapie są tak pyszne.

Star Kebap w Starej Kablowni


Lista potraw jest naprawdę długa i znajdzie w niej swoje ulubione danie zarówno smakosz, który będzie chciał zjeść w Star Kebapie dobry obiad, jak i osoba, która będzie chciała zaspokoić chwilowy głód.

Są tu między innymi: tradycyjny kebap, bulgur (rodzaj kaszy popularnej w Turcji; dla osób dbających o linię bardzo dobra alternatywa dla ryżu lub ziemniaków, a tym bardziej frytek), kebapy z grilla: kofte, shish kebap oraz fantastyczna zupa z soczewicy - marcimek corbasi - według oryginalnej tureckiej receptury. Warto wspomnieć o lahmacun, który będzie dostępny już od najbliższej soboty (30 listopada) w cenie promocyjnej 6 złotych! To turecka pizza z jagnięciną, której na pewno nie znajdziecie Państwo w innych tego typu lokalach, nawet w pobliskim Bielsku-Białej!

Star Kebap w Czechowicach-Dziedzicach realizuje również zamówienia z dowozem na telefon: 32 722-60-30.

Więcej informacji o aktualnym menu oraz o ofercie lokalu Star Kebap można znaleźć na stronie www.starkebap.pl oraz na facebooku.

Godziny otwarcia:
- poniedziałek - sobota 9.00 - 21.30 (dowóz do 21.00)
- niedziela: 9.00 - 21.00 (dowóz do 20.30)

---

Star Kebap & Grill
Stara Kablownia

ul. Legionów 83
Czechowice-Dziedzice
Tel. 32 722-60-30