czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 29 listopada 2013
  • wyświetleń: 3210

Kradzieże sklepowe 62-latka

W Pszczynie zatrzymano czechowiczanina, któremu zarzuca się kradzieże sklepowe. Znany dobrze policjantom, ze swoich przestępczych poczynań, 62-latek z kilku miejscowych hipermarketów wyniósł towar, którego wartość wyniosła blisko 400 złotych.

Reklama

Mężczyzna miał tym razem pecha. Gdy próbował wyjechać z Pszczyny natknął się na śledczych. Policjanci obserwowali jego zachowanie przez krótką chwilę i już po kilku minutach byli pewni, że czechowiczanin przyjechał do Pszczyny na tzw. "gościnne występy". Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudził fakt, iż 62-latek wchodząc z jedną siatką do pomieszczenia, w którym znajdował się bankomat, wyszedł z dwoma. Dodatkowo, będąc już na dworcu, na widok stróżów prawa, przyspieszył kroku i usiłował schować się za stojącym pociągiem.

Po krótkiej ucieczce mężczyzna został jednak zatrzymany. Funkcjonariusze odzyskali artykuły spożywcze, przemysłowe i kosmetyczne oraz ustalili sklepy, z których zostały skradzione. Należy się spodziewać, że już wkrótce czechowiczanin odpowie za swoje czyny przed sądem.

aka / czecho.pl

źródło: KPP Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.