Wiadomości

  • 2 grudnia 2013
  • wyświetleń: 3335

Świat Zabawek BRN zaprasza

Artykuł sponsorowany:

Nadchodzi Mikołaj i zbliżają się Święta Bożego Narodzenia w związku z tym my jako sklep patronacki firmy Wader zapraszamy na Hit Cenowy Wadera! Promocja trwa do 31.12.2013 lub do wyczerpania zapasów. U nas każdy zestaw Lego poniżej cen katalogowych!

Świat Zabawek BRN to zabawki, gry, puzzle i wiele innych - wszystko, dzięki czemu Twoje dziecko, a także Ty, spędzicie wspaniale wolny czas: bawiąc się i ucząc. To sklep jakiego jeszcze w Czechowicach-Dziedzicach nie było! Przyjdź i zobacz!

Świat Zabawek BRN - Czechowice-Dziedzice, ul. Słowackiego 13A


W sklepie, który znajduje się przy rondzie Solidarności (ul. Słowackiego 13a, nad Bankiem Zachodnim WBK) znajdziesz szeroki wybór zabawek renomowanych firm, między innymi: Mattel, Barbie, Polly Pocket, Fisher-Price, Hot Wheels, Matchbox, Cars, Siku, Bruder, My little Pony i Hasbro.

Wszystko w atrakcyjnych cenach. Nawet jeśli nie znajdziesz czegoś na naszych półkach, to indywidualnie zrealizujemy specjalne zamówienie z bieżącej oferty i katalogów dystrybutorów.

Zapraszamy!

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
Sobota: 9.00 - 13.00

W grudniu wydłużamy dla państwa godziny otwarcia - we wtorki i czwartki sklep będzie czynny od 9.00 do 18.00.

Z okazji Mikołaja i Świąt Bożego Narodzenia wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i radości dla Małych,Mniejszych i Najmniejszych życzy Świat Zabawek BRN.

Świat Zabawek BRN

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Słowackiego 13A

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Świat Zabawek" podaj

firma Świat Zabawek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Świat Zabawek" podaj