Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 grudnia 2013
  • wyświetleń: 6329

Pijany kierowca spowodował kolizję

Blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca samochodu, który w niedzielę doprowadził do kolizji na ulicy Czechowickiej w Ligocie.

Po godzinie 17.00 kierujący samochodem marki VW Golf, poruszając się w kierunku Czechowic-Dziedzic, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym w kierunku Ligoty samochodem marki Ford, a następnie zatrzymał się na mostku jednej z posesji.

Pijany kierowca spowodował kolizję · fot. coosmider / klub czecho.pl


Na miejsce zdarzenia drogowego skierowano trzy zastępy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, karetkę pogotowia oraz policję. Działania strażaków z PSP oraz OSP Ligota polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych samochodach oraz kierowaniu ruchem pojazdów. Do czasu usunięcia skutków wypadku ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo.

Sprawcę kolizji, u którego badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu przewieziono do izby wytrzeźwień.

aka, coosmider / klub.czecho.pl / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.