czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 6 grudnia 2013
  • wyświetleń: 6659

Awantura na prezentacji AGD

Czechowiccy policjanci zatrzymali dwóch pijanych mężczyzn, którzy w czasie prezentacji sprzętu AGD zakłócali spokój uczestników spotkania swoim aroganckim i wulgarnym zachowaniem, a w czasie interwencji znieważyli funkcjonariuszy.

Reklama

W środę wieczorem w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Klasztornej zorganizowano prezentację nowoczesnego sprzętu AGD. Spotkanie prowadził znany aktor. Wśród uczestników spotkania znaleźli się trzej młodzi mężczyźni, którzy spożywali wniesiony na salę alkohol. Zachowywali się przy tym arogancko i wulgarnie, zakłócając spokój innych uczestników i przeszkadzając w prowadzeniu prezentacji.

Organizator wezwał na pomoc policjantów. Jeden z agresywnych do tej pory mężczyzn, natychmiast podporządkował się poleceniom stróżów prawa. Za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym został ukarany mandatem.Jednak dwaj jego koledzy w dalszym ciągu pokazywali "kto tu rządzi", a widok umundurowanych policjantów tylko spotęgował ich agresję.

Znieważali funkcjonariuszy słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe. Obezwładniono ich i zakuto w kajdanki. Zatrzymanymi okazali się dwaj 23-letni czechowiczanie. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1 - 1,5 promili alkoholu. Zatrzymani spędzili noc w policyjnym areszcie. Kiedy wytrzeźwieją usłyszą zarzuty. Za znieważenie policjantów grozi im do roku więzienia.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.