czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 8 grudnia 2013
  • 15 grudnia 2013
  • wyświetleń: 3814

Dotrze do nas Betlejemskie Światło

Po raz 23. do Polski trafi Betlejemskie Światło Pokoju. W dniach 13-15 grudnia, 30-osobowa reprezentacja Hufca ZHP Czechowice-Dziedzice weźmie udział w Zlocie Betlejemskim w Zakopanem, gdzie z rąk skautów słowackich odbierze Betlejemskie Światło Pokoju.

Reklama

W niedzielę 15 grudnia Betlejemskie Światło dotrze do Czechowic i po raz pierwszy zostanie przekazane mieszkańcom miasta w trakcie uroczystej mszy świętej w kościele NMP Wspomożenia Wiernych, o godz. 10:00.

Betlejemskie Światło Pokoju
Betlejemskie Światło dotrze do Czechowic w niedzielę 15 grudnia


W niedzielę Betlejemskie Światło Pokoju rozpocznie też swoją wędrówkę po terenie działania hufca - gminie Czechowice-Dziedzice, Pszczyna i Bestwina. Trafi do kościołów, szkół, zakładów pracy i instytucji.

Z kolei 22 grudnia w Starej Kablowni harcerze organizują akcję "Rozproszenie". W godzinach 10:00-16:00 będzie można odebrać Betlejemskie Światło Pokoju we własnych lampionach i zniczach lub w przygotowanych przez organizatora.Szczegółowe informacje dotyczące akcji można śledzić a bieżąco w serwisie swiatlo.czechowice-dziedzice.zhp.pl oraz na czechowice-dziedzice.zhp.pl .

ups / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.