czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 czerwca 2005
  • wyświetleń: 1008

Rok szkolny w pigułce

W minioną sobotę (4 czerwca) w czechowickim kinie Świt odbył się koncert rodzinny Rok szkolny w pigułce. Uczniowie Gimnazjum Publicznego nr 2 pokazali swoje sceniczne talenty z jak najlepszej strony.

Mieliśmy okazję obejrzeć scenki z życia szkoły, jak i fragmenty ze Shreka. Mogliśmy również obejrzeć pracę Ogniska Pracy Poza Szkolnej działającego przy gimnazjum.

Jednak największymi owacjami został przyjęty występ Naszego kolegi Pawła, który rozbawił Nas do łez, przedstawiając własną interpretację znanego kabaretu. Między występami nie mogliśmy się nudzić, gdzyż raz po raz brzmiała muzyka szkolnych zespołów instrumentalno wokalnych. Na zakończenie programu wystąpił szkolny chór którego opiekunem jest p. Halina Piłocik.

Wszyscy będziemy bardzo miło wspominać tegoroczny koncert, który okazał się wielkim sukcesem. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku koncert zgromadzi jeszcze większą publiczność, chociaż w tym roku ledwo wszyscy zmieściliśmy się na sali.

Marta Olszewska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.