czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 czerwca 2005
  • wyświetleń: 869

Dla każdego coś miłego - festyn familijny w Lasku

W zeszłym tygodniu ze względu na złą pogodę odwołano festyn familijny w "Lasku". Jednak co się odwlecze to..., no właśnie. W najbliższą niedzielę (19 czerwca) Miejski Dom Kultury ponownie zaprasza do parku. W programie imprezy dla każdego. Pod hasłem „Śpiewać i grać każdy może” odbędzie się Otwarty Festiwal Muzyczny. Wystąpią i soliści i zespoły, między innymi Plagiat 199, The Croats, Egzekucja, Lakorba, Musicocompany, Waleczny kwintet, Nie dotyczy chodnika, Spera, Grupa perkusyjna Mniejwięcej, Zespół piosenki autorskiej z Gimnazjum nr 1, Zespół harcerski oraz Roksana z zespołem Blask. To nie koniec muzycznych niespodzianek, bowiem na godzinę 19.00 przewidziano występ Big Band ZS „Silesia”.

Dla tych, którzy muszą i lubią od czasu do czasu coś przekąsić - atrakcje kulinarne. Mogę Wam zdradzić, że będzie kołacz wiejski i co nieco z grilla. A dla milusińskich dmuchane zjeżdżalnie, karuzele, zamek, euro bungee oraz quady - elektryczne pojazdy dla dzieci. Nudzić chyba raczej nie będzie się można...

Początek imprezy o godz. 14.00.

A.O. / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.