Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 stycznia 2014
  • wyświetleń: 11747

Pobili kijem bejsbolowym

Czechowiccy policjanci zatrzymali trójkę sprawców, którzy w czwartek nad ranem wtargnęli do jednego z mieszkań i dotkliwie pobili kijem bejsbolowym jego mieszkańców. Zatrzymani pobili domowników w odwecie za zgłoszoną przez nich interwencję w sprawie zakłócania ciszy nocnej.

Pobili kijem bejsbolowym, policja
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 36 lat oraz ich 26-letnią wspólniczkę. · fot. KMP Bielsko-Biała


W czwartek nad ranem policjanci otrzymali informację o brutalnym pobiciu, do którego doszło przy czechowickiej ul. Kołłątaja. Troje sprawców, w tym towarzysząca im kobieta wyważyli drzwi w jednym z mieszkań i wtargnęli do środka. Wyciągnęli z łóżek domowników i dotkliwie ich pobili.

Na skutek pobicia 41-letni pokrzywdzony doznał obrażeń głowy i trafił do szpitala. 38-letni mężczyzna i 20-letnia kobieta, po zaopatrzeniu zostali zwolnieni do domu. Policjanci szybko ustalili, że związek ze zdarzeniem mogą mieć czechowiczanie, którzy wcześniej "imprezowali" w bloku, zakłócając spokój mieszkańców.

Zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 36 lat oraz ich 26-letnią wspólniczkę. Sprawcy byli nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało, że mieli od 1 do 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

Przewieziono ich do policyjnego aresztu. Jak ustalono, pobili pokrzywdzonych w odwecie za interwencję, którą zgłosili Policji, a która dotyczyła zakłócania przez nich ciszy nocnej. Kiedy zatrzymani wytrzeźwieją usłyszą zarzuty pobicia ofiar z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co może im grozić nawet do 8 lat za kratami. O ich dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

mot / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.