czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 13 stycznia 2014
  • wyświetleń: 3022

Czechowice lżejsze o 2677 kg!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse Czechowice-Dziedzice" podaj

Artykuł sponsorowany:

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Czechowicach-Dziedzicach 11-go stycznia obchodzi swoje pierwsze urodziny. W ciągu tego roku wiele się zmieniło w podejściu czechowiczan do tematu diety?

Oj tak, bardzo mnie to cieszy iż w ciągu pierwszego roku Naszej pracy udało nam się wiele osób przekonać że dieta to nie kwestia odchudzania ale przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych i ogólnego podejścia do zdrowego żywienia. Szczególnie dumna jestem z faktu nawiązania współpracy ze szkołami i przedszkolami w Naszej okolicy gdzie miałyśmy przyjemność prowadzić zajęcia edukacyjne ze zdrowego żywienia.

naturhouse


Czyli Państwa działalność nie zamyka się tylko w gabinecie?

Naturalnie, że nie reedukacja żywieniowa to wielka misja z którą bezpłatnie wychodzimy na zewnątrz. Prowadząc prelekcje w przedszkolach czy szkołach mamy możliwość uświadamiana największych błędów żywieniowych jakie najczęściej popełniamy. Prowadząc zabawne eksperymenty można się jednocześnie bawić i uczyć. A dzieci naprawdę chętnie w tych zajęciach uczestniczą i wynoszą wiele cennych wskazówek np. nikt kto się już ze mną spotkał nie zje jogurtu truskawkowego barwionego koszeliną.

2677 kg mniej to olbrzymia ilość, jak to się stało?

Przede wszystkim muszę najpierw podziękować Naszym pacjentom na zaufanie jakim Nas obdarzyli, taki wynik byłby nie do osiągnięcia bez współpracy z Ich strony. Ja chętnie dzielę się swoim doświadczeniem, wsparciem, ciepłym słowem ale zawsze powtarzam '' bez współpracy z drugiej strony sukces byłby niemożliwy''.

Jaki był największy spadek wagi i czy jest to trudne do osiągnięcia?

Na wstępie zaznaczę iż każdy kilogram mniej jest ważny, ale skoro Pan pyta, to największy spadek to 39 kg mniej u mężczyzny, około 35 kg u kobiety i 12 kg mniej u dziecka co jest wielkim sukcesem. Pytanie czy to jest trudne? Na szczęście nie! Wymaga to pewnych wyrzeczeń jednak nie ma problemu z głodem, a co tygodniowe wizyty ułatwiają utrzymanie wysokiej motywacji, przecież nic Nas tak nie motywuje jak kolejny kilogram mniej w tygodniu.

Po roku czasu wiele osób zgubiło wagę a jak potem jest z jej utrzymaniem?

Jeżeli ktoś przechodzi u Nas kurację to przechodzi ją od a do z, to znaczy sam etap chudnięcia jest pierwszym krokiem, kolejnym jest etap stabilizacji, który polega na utrwaleniu prawidłowych nawyków żywieniowych z wprowadzeniem wcześniej zabronionych produktów.

A koszta jak one wyglądają?

Koszt kuracji jest bardzo indywidualny, opiera się on na dokładnie przeprowadzonym wywiadzie dietetycznym i zdrowotnym, wagi wyjściowej, wagi docelowej, okresu jaki sobie dajemy na chudnięcie, więc ciężko mi to określić. Najlepiej umówić się na bezpłatną, niezobowiązującą pierwszą konsultację, gdzie Dietetyk dokona pomiaru masy ciała, nadmiaru tkanki tłuszczowej, zatrzymanych płynów metabolicznych, wyliczy BMI itd. i na podstawie tych informacji ustala koszt kuracji.

Czy w związku z urodzinami planują Państwo jakieś dodatkowe akcje?

Tak, od 13-go stycznia mamy Drzwi Otwarte, w ramach których oferujemy Bezpłatne Konsultacje z Dietetykiem, na których oprócz wskazówek zdrowego żywienia otrzymamy również ciekawe materiały promocyjne. A na wszystkich do końca stycznia będzie też czekać gorąca herbata Infunat Te Rojo oraz przekąski dietetyczne. Zapraszamy!

-----

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Czechowice Dziedzice
ul. Targowa 4
tel. 796 977 977

Czynne:
- poniedziałek do czwartek od 9 do 19
- piątek od 8 do 15, sobota 10 do 13

Naturhouse Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse Czechowice-Dziedzice" podaj