czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 czerwca 2005
  • wyświetleń: 953

Życie i miłość potrafią dać...

Od naszej internautki otrzymaliśmy krótką refleksję nad życiem i miłością. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy można stwierdzić, że życie jest jedną wielką pomyłką? My kategorycznie odrzucamy tę tezę...

czes / czecho.pl

-----------------------------------------

Życie i miłość potrafią dać prawdziwego kopa, ale i to ma swoje dobre strony!

Może tytuł nie jest zachęcający ale prawda boli. Niektórzy myślą, że życie jest jedną wielką pomyłką. Zazwyczaj jest to prawdą, ale jednak wszystko się w każdej chwili może zmienić. Tak samo jest z miłością, w jednej chwili jest pięknie, a w drugiej po prostu coś pęka. W każdym z nas siedzi coś dobrego. Nawet w tych najtrudniejszych chwilach potrafimy być troszkę zatwardziali. Jednak gdy zostajemy sami, potrzebujemy aby ktoś nas przytulił, kto potwierdzi, że istniejemy, ktoś kto będzie uważał że jesteśmy potrzebni i jemu i temu światu, kogoś kto powie te magiczne słowa "KOCHAM CIĘ".

W trudnych chwilach myślimy o tym, aby się gdzieś zaszyć. Gdy jesteśmy źli, to życzymy komuś aby tak samo cierpiał, tak samo kogoś bolała to co Was. Życie ma dwie strony - tą złą, którą spotyka się częściej niż powinno i tą dobrą, która ukazuje się wtedy i tylko wtedy, gdy czegoś naprawdę pragniemy.

Ta dobra strona działa jak narkotyk, czujesz się cudownie. Niestety gdy narkotyk przestaje działać, to tak jakby zawalił się cały Twój świat. Jednak opłaca się cierpieć by po raz pierwszy przeżyć pierwszy pocałunek, aby spotkać tą osobę, która okaże się tą jedyną do końca życia.

Nastolatkowie często mają dość życia. Jednak nie ma się czego bać, bo ważne jest to aby trwać i się nie przejmować trudnościami i przeciwnościami losu. Ja mam tylko jedną nadzieję, że życie okaże się dla niektórych czymś więcej niż tylko niespodzianką.

Kinga Macura  

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.