czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 lutego 2014
  • 7 lutego 2014
  • wyświetleń: 2821

Andy.Bart w Pubie Centralna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Centralna" podaj

Za nami:

Pub Centralna zaprasza w piątek 7 lutego na imprezę Time To Party, na której zagra Andy.Bart. Początek imprezy o godz. 21.00, wstęp kosztuje 5 zł.

Centralna Pub


Andy zawsze na pierwszym miejscu stawia jakość. Chce, aby każdy klubowicz zapamiętał na długo imprezę z jego udziałem. Preferuje wiele gatunków muzycznych począwszy od house, electro, do deep, vocal, progressive.

Centralna Pub


Andy dorastał z silnym wpływem muzyki spod znaku EDM , początek jego muzycznej kariery rozkwitł w późnych latach 90′tych . W czasie swojej bogatej kariery współpracował z takimi artystami jak Bad Boy Bill, Tocadisco, Funkagenda, Daddy’s Groove, Vinylshakerz, Steve Murano oraz wielu innych.Muzyczny talent Andy’ego zaowocował rezydenturą w klubie HigWay w Oświęcimiu, który otworzył przed nim wiele drzwi się i dał mu możliwość pracy z najlepszymi. Jego silne umiejętności techniczne uczyniły go wykładowcą w pierwszej edycji Szkoły DJ’ów, zapewniając zaplecze teoretyczne i praktyczne dla miłośników muzyki - początkujących w branży.W 2009 roku dał się poznać jako nowa twarz brytyjskiej sceny tanecznej, gdzie spędził wiele lat swojej kariery . Podczas swojego pobytu w Wielkiej Brytanii, zyskał dużą popularność w znanych i popularnych klubach Angielskiej społeczności. Kierując się zasadą że Dj jest wyznacznikiem stylu, wykreował swoją niebanalną technikę, w dalszym ciągu udoskonalając swoje umiejętności. Aktualnie rezydent nowootwartego klubu Apartament 27 w Oświęcimiu.www.facebook.com/AndyBartOsw

start 21:00, wstęp 5pln

Plac Wolności 2,
43-502 Czechowice-Dziedzice
Rezerwacje 505 280 989

Zapraszamy.

Centralna Pub

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Plac Wolności 2

kom. 505 280 989Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pub Centralna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Centralna" podaj